Viete posilniť vašu erekciu?

Erekcia trápi mnoho mužov, mladých aj starších. Či už sa jedná o krátku erekciu, dlhú erekciu alebo svoju erekciu potrebujú posilniť či obohatiť si sexuálny život. Neustále na to myslia a nedá im to spávať. Mladí chlapi možno ešte nemajú správne a dostatočné skúsenosti, no tým starším už asi chýba väčšie libido a chuť do sexuálneho života. Lepšia erekcia je alfa a omega potencie a plodnosti, čo je aj jeden z dôvodov, prečo sa práve na tento problém muži najviac sústredia. Nekvalitná erekcia dokáže nabúrať partnerský vzťah a aj sexuálny život, pričom riešenie vôbec nemusí byť až tak náročné.

sklamanie pri sexe

Väčšina problémov s erekciou spočíva v zlej životospráve, nedostatočnom libide a nedostatočnom prekrvení penisu. Na posilnenie erekcie môžete obmedziť užívanie niektorých liekov, menej pite alkohol a obmedzte fajčenie. Zlepšením životosprávy, viac pohybu a špeciálnymi cvičeniami tiež posilníte vašu erekciu. Okrem lepšej erekcii sa veľa mužov zameriava aj na jej predĺženie. Všetko toto môžete ovplyvniť, keď sa zameriate na pár faktorov. Menej stresu, nervozity a pracovnej vyťaženosti vám k tomu hneď prispeje. Na zlepšenie môže pomôcť aj častejší pohlavný styk, čo môže postupne predĺžiť stav erekcie do vyvrcholenia. Môžete vyskúšať znecitlivujúce prostriedky, najmä ak je príliš krátka erekcia spojená aj s príliš rýchlym vyvrcholením. Posilnite svoje svalstvo v oblasti panvy.

léky na erekci

Skúste tabletky, ktoré vám pomôžu udržať erekciu dlhšiu dobu najmä vďaka zvýšeniu libida a lepšieho prekrvenia penisu. Ak vyskúšate viaceré možnosti, ktoré som uviedla, určite sa vaša erekcia bude páčiť aj vašej partnerke alebo manželke. Budete spokojní obidvaja a váš sexuálny vzťah bude na omnoho lepšej a kvalitnejšej úrovni ako doteraz. Myslite aj na svoju partnerku. Porozprávajte sa s ňou o svojich problémoch a ako by ste svoje problémy mohli čo najjednoduchšie vyriešiť spolu. Nenechávajte to celé len na vašich pleciach.