Keto diéta

Keto diéta

Trápi vás nadváha a sledujete si kalórie všetkého čo zjete ? Nemáte odvahu zjesť niečo naviac ako by ste chceli?  Netrápte sa a vyskúšajte overenú keto diétu.

 

Pokúšate sa schudnúť, skúšate rôzne diéty, nejete doslova „hladujete „ a vaša váha je stále rovnaká a nič nepomáha ? Mnoho ľudí sa snaží schudnúť pomocou detoxov, diét a rôznych iných spôsobov na chudnutie. Aj keď sa veľmi snažíte , nie vždy to funguje. Možno schudnete 2-3 kg ale o niekoľko dní či týždňov sú tieto kilogramy naspäť.  Nie však vždy diéta musí byť o hladovaní.

keto-FTR

Poďme si predstaviť čo je keto diéta a v čom je odlišná od iných diét?

  • Bielkovinová, proteínová alebo ketónová diéta
  • Táto diéta spočíva keď sa konzumuje viac proteínov ( bielkovín) a príjem sacharidov a tukov je minimálny
  • Ketóza je prirodzená pre organizmus
  • Dosiahnete skvelé výsledky v procese chudnutia
  • Váš organizmus si zvykne na príjem iných druhov látok ako je tuk alebo sacharidy
  • Prispôsobíte svoje stravovacie návyky

Keto diéta je veľmi populárna. Pomôže vás dosiahnuť trvalé výsledky bez toho, aby ste sa po 2 či troch týždňoch opäť obávali že sa vaše nadbytočné kilogramy vrátia naspäť. Takzvaný „jo-jo efekt“.

Nemusíte sa trápiť diétami, ktoré sú mnohokrát o odopieraní jedál ktoré máte radi. Je veľmi jednoduché nahradiť potraviny s vysokým obsahom sacharidov a tukov za niečo čo na druhej strane obsahuje omnoho viac bielkovín . Budete si môcť vychutnať aj vaše obľúbené jedlo len z pozmenených surovín.

Taktiež už vaše chudnutie nebude trápením. Váš organizmus sa dokonale prispôsobí zmene stravovaniu. 

Viete si pripraviť množstvo chutných jedál či už sladkých alebo slaných. Mnoho z nich nájdete na internete .

1_26AmVvMFPRdmI3iNH7Vb4Q

Pri klasických diétach, telo spaľuje nadmerné množstvo svalov a tukov, následne sa s týmto javom nedokáže organizmus vyrovnať. Svaly patria medzi základné spaľovače tukov, a keď skončí diéta organizmus sa nevie vyrovnať s nadbytočnou energiou a človek začne priberaž znovu. V porovnaní s keto diétou, kde dochádza taktiež k spaľovaniu tukov zo zásob a svalová hmota zostáva rovnaká. 

Samozrejme by sme pri diéte nemali zabúdať na dostatočný pobyt či šport.