Erotický privát? Dnes už nič odvážne.

Pár návštev na erotickom priváte privatportal.sk alebo klube zameranom na erotické služby sa u každého muža môže výrazne odlišovať. Iný prístup majú mladí, slobodní a nezadaní muži, ktorí sa potrebujú “vybúriť” a v súčasnosti nemajú žiadny vážny vzťah alebo majú s jeho nadväzovaním určité problémy. Tí bývajú k návšteve sex privátu či erotického klubu ochotní takmer vždy, keď im to finančná situácia dovolí, zvlášť v prípade, že už majú niekoľko takých návštev za sebou a zakaždým všetko prebehlo v pohode a k ich plnej spokojnosti. Už sa cítia skúsení a ostrieľaní, často je to pre nich najjednoduchšie riešenie, ako sa v prípade potreby odreagovať alebo si proste len dopriať niečo vzrušujúce a veľmi príjemné. Všetci nie sme rovnakí a rovnako nadaní, to pochopiteľne platí aj o vzťahu k sexu, sile erotickej túžby a nakoniec aj o fyzickej kondícii, preto sa údaje môžu odlišovať a rozhodne ich nemožno považovať za jediné správne a rozhodujúce. Podľa výskumu sexuológov i ďalších lekárov, podľa výsledkov anonymných ankiet a verejných prieskumov aj podľa reakcií na články s touto tematikou to ale vyzerá, že maximum erotického apetítu majú muži okolo tridsiateho roku života.

people-2589818_1920

U žien prichádza obdobie najväčšieho záujmu o sexuálny život o niečo skôr, často ale pomerne skoro odznieva, zatiaľ čo u mužov zostáva zvýšený záujem o sex až cez štyridsiaty rok života. Muži s dobrou fyzickou kondíciou, psychicky vyrovnaní, s dostatočným sebavedomím a sebadôverou sú na tom lepšie, predovšetkým preto, že ani občasné výkyvy vo výkonnosti na nich nijako výrazne nepôsobia. Nedajú sa proste len tak “rozhodiť” a majú stále chuť skúšať niečo nové, nadväzovať dlhotrvajúce i celkom krátkodobé vzťahy, objavovať nové erotické techniky a pomôcky. Maximálny výkon a výdrž nie sú totiž tým najdôležitejším, chuť na sex patrí k životu a preto by sme ju nemali nijako násilne potláčať a obmedzovať. Ak žijeme v pevnom vzťahu, občas môže dôjsť k tomu, že úroveň sexuálnej žiadostivosti (teda takzvaného “libida“) sa u jedného z partnerov zníži alebo u druhého nebývalo stúpne čo môže viesť k určitým problémom. Či už je najčastejšie riešenou a diskutovanou otázkou častosť pohlavného styku, dĺžka trvania, prevedenie predohry a maznanie po styku samotnom, zakaždým sa jedná o veľmi chúlostivé témy, ktoré môžu viesť aj k ďalším partnerským rozporom a problémom s ďalším fungovaním vzťahu. Proste čo je “normálne” a žiaduce pre jedného, to sa druhému môže stať frustráciou a ak taký blok neriešime, časom dôjde k jeho pozvoľnému narastaniu. Ak je erotická túžba po kvalitnom a stále niečo nové prinášajúcom sexe výrazne silnejšia, určite je potrebné nájsť vhodné riešenie.

smutná nahá žena

Ubíjať v sebe erotickú túžbu a sexuálny náboj studenou sprchou, namáhavými športovými výkonmi alebo sa uspokojiť s masturbáciou pri nejakom porne? Iste, je to možné, ale ponúka sa aj oveľa príťažlivejšie riešenie, ktorým je návšteva erotického klubu alebo vhodného sex privátu. Ak máme už svoj obľúbený “kútik”, spravidla postačí len zatelefonovať a dohovoriť si detaily, občas však určite nezaškodí aj nejaká zmena. Môžeme dať na tipy kamarátov alebo pozrieť sex ponuky niektorého z erotických portálov, ktoré bývajú nielen veľmi obsiahle, ale nájdeme tu aj skúsenosti zo sex privátov a escort služieb, odporúčania alebo prípadná varovania, jednoducho nepôjdeme za novým vzrušujúcim zážitkom “naslepo”.